top of page

Duyuru

Kullanıcılarımız için; 6 Ocak 2024 tarihli fiyat güncelleme duyurumuz aşağıdadır.

Fiyat Güncellemesi Duyurusu
 

Değerli Kullanıcılarımız;
 

6 Ocak 2024 tarihinden aylık paket ücretleri ve tek seferlik işlem ücretlerinde güncelleme yapılacaktır. 

EPDK (Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu) tarafından sanayi enerji bedellerinde yapılan artış, Telekom tahsis ücretleri ve port ücretlerindeki sene başı yeniden düzenlemesi, yıllık enflasyon ve asgari ücret artışları sonrası Vois Telekom’un kullandığı teknolojik altyapı, sunucu barındırma, bakım hizmetleri, yurtiçi ve yurtdışı ara bağlantı servisleri, yurtiçi genişbant internet servisi ve ses hizmetleri maliyetlerinde ciddi artış yaşanmıştır.

Maliyet artışlarımızı Vois Santral, VoisNet ve Vois CRM hizmetlerimizi  kullanan siz değerli abonelerimize, elimizden geldiği kadarıyla yansıtmamaya çalışsak bile, hepimizin beraber içinden geçtiği bu olağandışı süreçten dolayı hizmetlerimizin sürdürülebilirliğini en sağlıklı şekilde sağlamak adına, bazı önlemler ve ücret politikamızda bazı düzenlemelere yapmamız zorunluluk olmuştur.

Vois Telekom Abonelik Sözleşmesi; Mali Hükümler: 5.7. madde uyarınca; 6 Ocak 2024 tarihinden geçerli olmak üzere mevcut tüm Vois Call Center ve Vois CRM abonelerimizin aylık fatura tutarlarında  %50 oranında artış yapılacağını bildiririz. Fiyat artışını, mevcut müşterilerimiz için maliyetlerdeki artışlarımızın altında tuttuğumuzu da bilmenizi isteriz.


Anlayışınız için şimdiden teşekkür eder, Türkiye’nin Dijital Operatörü Vois Telekom olarak, siz değerli iş ortaklarımızın kesintisiz iletişim ihtiyaçlarınız için her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğimizi beyan ederiz.


Her hangi bir sorunuz ve desteğe ihtiyacınız olduğunda müsterihizmetleri@voistelekom.com dan, 0850 666 0 990 nolu çağrı merkezimizden ya da direk müşteri hizmetleri temsilciniz üzerinden bizlere her daim ulaşabilirsiniz.

 

Birlikte güzel ve bereketli günlerimize en kısa zamanda kavuşmak dileğimizle.

 

Saygılarımızla,
Vois Telekom

bottom of page