top of page

Vois Net

İşletmenize özel altyapı çözümleri ile yüksek hızda kesintisiz internet

%99,99 Uptime Sunucu Hizmeti

Siber Güvenlik

Network Sistem Kurulumu ve Yönetimi

5651 Loglama Hizmeti

Yedekleme Çözümleri

Hızlı ve Güvenilir

Esnek ve Genişletilebilir

Çok Kanallı İletişim

Vois Net Özellikleri

Özel Çözüm

Altyapısı olmayan yada sadece düşük hızları destekleyen lokasyonlarda, gerekli altyapı çalışmaları yapılarak, size özel; paylaşımsız, yüksek hızlarda simetrik ve asimetrik özel çözümler üretir.

 

%99,9 Uptime 

Yıl boyunca %99,99 a kadar kesintisiz internet sunar.

DDoS Atak Koruma

Trafiğinizde meydana gelebilecek DDoS atakları network katmanından, uygulama katmanına kadar engeller ve temizler.

Özel Güvenlik Çözümleri

Network altyapınıza uygun fiziksel firewall ekipmanlarının kurar, network güvenlik testlerinin yapıp, güvenlik raporu oluşturur ve uzman siber güvenlik desteği verir.

Network Kurulumu

Server sistemleri, dağıtıcı ve yönlendirici ekipmanların kurulumundan uygun soğutma sistemler kurulumuna kadar tüm network sisteminin kurar.

Sunucu Hizmeti

Fiziksel ve sanal sunucu kiralayama ve barındırma hizmetini, %99,9 uptime garantisi, otomatik yedekleme ve ek güvenlik sistemleri ile sunar.

Yedekleme Hizmeti

Tüm Data trafiğinizi ve kullanıcı işlemlerini KVKK kapsamında mevzuatlara uygun şekilde loglar ve uzak sunuculara yedekler.

5651 Wifi Hotspot Loglama

Müşterilerine wifi paylaşımı yapan işletmeler için, farklı doğrulama yöntemleri ile kullanıcıları doğrular ve kimlik bilgilerini saklar. Uygunsuz içerikleri engeller, istenilirse; kullanıcılara özel, tanıtım ve kampanya bilgilendirmeleri yapar. Kullanıcıların ayrıntılı istatistiklerini tutar. Tüm loglama içeriğini güvenli şekilde saklar ve yedekler.

bottom of page